Ako narovnať vlasy bez použitia tepla .Dievčatá s kučeravými vlasmi vždy závidia dievčatám s rovnými vlasmi a naopak. Transformácia vlnitých vlasov na rovnejšie a rovnejšie vlasy zvyčajne zahŕňa dôkladné používanie žehličiek a sušičiek vlasov, tepelné ošetrenie, ktoré vlasy často poškodzuje. Ale ak hľadáte rovnú, uhladenú pokožku bez poškodenia – máme pre vás 5 najlepších tipov.

1. Bandážovanie

Ako narovnať vlasy bez použitia tepla .Bandážovanie je jednou z najúspešnejších a tradičných metód narovnávania vlasov bez tepla. Rozpustené pramene si dajte do akoby copov ale neplette a zviašte gumyčkami a potom omotajte dĺžku svojich vlasov okolo hlavy a pokračujte v zabezpečovaní pomocou špendlíkov. Nakoniec si zabaľte vlasy pomocou hodvábnej tkaniny, aby ste znížili kučeravosť a zaistili, že zostanú.“ na mieste.Vlasová maska proti vypadávaniu vlasov s bezfarebnou hennou – Fitokosmetik 

Ako narovnať vlasy bez použitia tepla Vlasová maska proti vypadávaniu vlasov s bezfarebnou hennou - Fitokosmetik

2. Vyrovnávacia maska

Masky na vlasy navždy zmenia vašu vlasovú hru. Teraz, bez ohľadu na to, či sa rozhodnete ju kúpiť alebo spraviť domácu masku na vlasy, používajte ju raz za týždeň na niekoľko mesiacov, aby ste videli výsledky.

Top 10 najväčších plemien psov na svete

Bylinný vlasový zábal Cassia-Bezfarebný zábal z henny na posilnenie vlasov. Dodáva im lesk, pevnosť a objem

Bylinný vlasový zábal Cassia

Mlieko a vajce: Vlasy namočte do zmesi 2 šálok mlieka a 1 vajca na 10 minút, potom tekutinu vytlačte (NIKDY ju nevypláchnite). Zabaľte vlasy na ďalších 30 minút do saška, potom ich umyte a osušte.

Med a mlieko: Zmiešajte 1 šálku mlieka s 1 lyžicou medu a nechajte ho nasiaknuť do vlasov a pokožky hlavy po dobu 1 hodiny pred tým, ako sa umyjete.Psy do bytu.

Citrónová šťava a kokosové mlieko: zahrievajte 1 šálku kokosového mlieka, 5 – 6 polievkových lyžíc citrónovej šťavy, 2 polievkové lyžice oleja a 3 polievkové lyžice kukuričného škrobu pri nízkej teplote, kým nebude hladký. Zmes sa ochladí a potom sa nanesie na vlasy. Po 30-45 minútach umyte a osušte. Tip: Môžete pridať niekoľko kvapiek kokosového oleja alebo mandľového oleja do krotkého smaženia.

3. Česanie

Po umytí vlasov ich jednoducho prečešte, kým sú mokré. Nechajte ich úplne vyschnúť na vzduchu, ale stále ich češte každých 5 minút . Neustále kefovanie zabráni zvlneniu .Tierra Verde – Hrebeň z palisandrového dreva

Tierra Verde - Hrebeň z palisandrového dreva Ako narovnať vlasy bez použitia tepla

4. Používajte správne produkty

Začnite správnym šampónom a kondicionérom určeným na vyrovnávanie vlasov. Po umytí vlasov sa pokúste dostať čo najviac vlhkosti. V závislosti od typu vlasov môžete použiť vyhladzujúci krém alebo použiť kondicionér alebo sérum či olej.Balzam – kondicionér na vlasy s mumiom – Mountain balm – Farm Produkt – 300 ml

Ako narovnať vlasy bez použitia tepla Balzam - kondicionér na vlasy s mumiom - Mountain balm - Farm Produkt - 300 ml

5. Otočte vlasy do buchty

Zviažte mokré vlasy do drdolu a zaistite gumičkou. Nechajte ho úplne na vzduchu a potom si vlasy rozpustite.

Tiež si prečítajte : Žehička na vlasy : Podľa čoho si vybrať

Wellneo Gymbit Vibroshaper