Hydratácia vlasov .Strata vlhkosti vo vlasoch je niečo, čím v určitom okamihu života prechádza každý . Dôvodom môže byť zlá starostlivosť o vlasy ale vlasy môžu býť aj prirodzene suché. Nech už je akýkoľvek dôvod prečo máte suché vlasy, existuje niekoľko stratégií hydratácie vlasov, ktoré môžete začleniť do svojej rutiny pre zdravší vzhľad vlasov.

Prečo hovoríme o hydratácii vlasov? Keď sú vaše vlasy zvlhčené, sú menej náchylné na poškodenie stylingom a zlomením. Nájdenie správnej rutiny pre vaše vlasy je jednoduchšie, ako si myslíte. Tu je spôsob, ako uhasiť “ smäd “ vašich vlasov:

Pes do bytu : 15 najlepších plemien do bytu

Tipy na hydratáciu vlasov

1. Hydratačný prípravok na starostlivosť o vlasy

Ak trpíte suchými vlasmi, hydratujte svoje pramene správnym prípravkom na starostlivosť o vlasy, ktorý dodáva vašim vlasom vlhkosť. Jedným z našich nápadov je šampón Nobilis Tilia  na suché vlasy .Hydratácia vlasov.

Nobilis Tilia Šampón na suché vlasy

2. H20

Buďte k sebe úprimní: Pijete dostatok vody? Pitná voda je vhodná nie len na dodanie vlhkosti vašej pokožke, ale môže pomôcť aj so stratou vlhkosti vo vašej pokožke hlavy, ktorá je pôdou pre vaše vlasy . Aloe Vera gél na pitie + bylinky -Pre zdravú pokožku.

Aloe Vera gél na pitie + bylinky Hydratácia vlasov

3. Použitie masky na vlasy

Krokom, ktorý niektorí z nás preskočia kvôli lenivosti alebo pocitu, že naše vlasy nemusíme ošetrovať, je hlboké kondicionovanie. Maska na vlasy, ako je TianDe Posilňujúci maska ​​na vlasy Hadí tuk , v ktorej je všetko, čo potrebujete na hydratáciu a vyživenie vlasov . Používajte ho namiesto svojho kondicionéra najmenej dvakrát mesačne, aby ste doplnili akékoľvek straty vlhkosti.

TianDe Posilňujúci maska ​​na vlasy Hadí tuk

4. Natieranie olejom

Stratégia, ktorú používate v rámci rutinnej hydratácie vlasov, môže byť použitie olejov, ktoré pokrývajú a udržujú vlhkosť vlasov. Olej ako Saloos olej arganový LZS-BIO je vynikajúci , ktorý sa po umytí alebo zvlhčení pridá na vlhké vlasy.Hydratácia vlasov . Použite trochu oleja , pretože nadmernepoužitie môže vaše vlasy ešte viac vysušiť .Túto techniku z toho istého dôvodu nesmiete používať príliš často . Odporúčame raz až dvakrát týždenne a to by malo stačiť na udržanie správnej vlhkosti.

Saloos olej arganový LZS-BIO Hydratácia vlasov

5. Používanie kondicionerov

Lavera Repair & Pflege – Kondicionér regeneračný pre suché vlasy . Nové výťažky z bielkovín a peptidov z bio hrachu umožňujú optimálnu hydratáciu vlasov. Proteíny vytvárajú na vlasoch film a zanechávajú vlasy pružné. Vďaka bielkovinám z bio hrachu je česanie mokrých a suchých vlasov jednoduchšie a tým vaše vlasy môžu byť jednoduchšie štylizované.

Tiež si prečítajte: Koľko Vlasov Stratíme Denne? Tu Je To, Čo By Ste Mali Vedieť.

Hydratácia vlasov