Pivo na vlasy. Pivo je veľmi obľúbeným alkoholovým nápojom, ktorý si možno všetci spájame so zábavnými časmi s priateľmi, hlasnými večierkami a žiarivými spomienkami počas horúcich letných dní. Vedeli ste však, že pivo je omnoho viac ako len spoločník na stretnutiach a večierkoch a môže vám v skutočnosti prospieť niekoľkými spôsobmi?V zajati demonov 3

Okrem zjavného prínosu, ktorý pomáha pri zmierňovaní stresu, môžu mať pivá aj množstvo ďalších výhod pre zdravie a krásu, o ktorých mnohí z vás nemusia vedieť. Štúdia uviedla, že pitie tmavších pív môže pomôcť zlepšiť kvalitu vašej pleti, pretože je bohaté na antioxidanty. Je to kvôli prítomnosti kyseliny ferulovej prítomnej v jačmeni, ktorý sa používa na výrobu piva. Podľa štúdie je táto kyselina ľahšie absorbovaná telom z piva, čo z neho robí niečo ako elixír krásy.

Prírodný kondicionér Levanduľa a chmeľ

Pivo na vlasy

Pivo však nie je dobré len pre pokožku, ale môže to prospieť aj vašim vlasom. Pivo používa veľa ľudí na výrobu šampónov a tiež sa používá ako kondicionér na úpravu poškodených vlasov a oživenie objemu vlasov.

Pivo na vlasy: Ako ho používať ako kondicionér

Hollywoodska herečka Catherine Zeta Jones odhalila, že na prípravu krásneho čierneho účesu používa pivo a med, čo je celkom nezvyčajný „domáci liek“. Odvtedy tento režim umývania vlasov odsúdili tisíce odborníkov v oblasti krásy a blogerov, ktorí tvrdili, že pivo v skutočnosti zlepšuje kvalitu vlasov, ale nie je pre nich dosť podstatné na to, aby plýtvali plnými fľašami perlivého nápoja na vlasy.


Na druhej strane, množstvo značiek preplatilo tento trend a uviedlo na trh výrobky s pivom, tvrdiac, že vám dávajú jemnejšie, lesklejšie a objemnejšie vlasy. Chmeľ používaný pri príprave piva obsahuje oxid kremičitý, ktorý môže pomôcť pri posilňovaní vlasových folikulov a tiež pri podpore rastu. Takže, ak vás zaujíma, aký vplyv bude mať pivo na vlasy a chcete vyskúšať toto neobvyklé ošetrenie, môžeme vám pomôcť tým, že vám povieme, ako presne na to.Zapojenie zásuvky

Ryor Darčekové balenie Pivná kozmetika

Darčekový set sprchového gélu a krému s obsahom chmeľového extraktu účinne hydratuje pokožku a poteší nielen milovníkov piva.

ryon pivny šampon

Tu je podrobný návod, ako doma „vypiť „pivo:

1. Vezmite plechovku alebo fľašu piva a nalejte ju do misy alebo džbánu. Toto pivo nechajte na otvorenom priestranstve a nechajte ho nejaký čas sedieť. Potom ho prelejte do náhradnej nádoby a nechajte ju v kúpeľni, aby ste ju mohli používať pri umývaní vlasov. Je veľmi dôležité, aby sa pri oplachovaní používalo iba odstáte pivo, pretože oxid uhličitý v pive sa môže kombinovať s vodou a premieňať na tvrdú vodu, čo obmedzuje čistiaci účinok šampónu, takže je pre vás ťažké vyčistiť si vlasy.

Plemeno psa ktoré vyzerá ako vlk

2. Použite svoj bežný šampón na čistenie vlasov a namiesto použitia obľúbeného kondicionéra siahajte po nádobe s pivom. Nalejte pivo priamo na vlasy a pomaly vmasírujte do koreňov vlasov asi jednu minútu. Minerály v pive sú tiež považované za prospešné pre pokožku na temene hlavy. To je užitočné najmä vtedy, ak máte mastnú pokožku hlavy. Nechajte pivo pôsobiť niekoľko minút.Kung fu filmy

Tiež si prečítajte : Žehička na vlasy : Podľa čoho si vybrať

3. Opláchnite pivo studenou vodou. Nerobte si starosti, ak niektoré pivo zostane pozadu na pokožke hlavy, pretože sa považuje za prospešné pre vlasy. Používajte ho iba raz alebo dvakrát týždenne, pretože nadmerné používanie piva na vlasoch môže viesť k vysušeniu pokožky hlavy a lupín.


Tip: Ak chcete vylepšiť schopnosti vášho kondicionéra piva, môžete do neho pridať niekoľko ďalších ingrediencií, ktoré sú vhodné pre vlasy, pred použitím na oplachovanie. Niektorí ľudia pridávajú do piva prírodné prísady, ako je napríklad med, jablčný ocot alebo vajce, ako aj prírodné oleje, ako napríklad harmančekový olej, jojobový olej atď., Aby sa zlepšili jeho kondicionačné schopnosti.

Vlasy S – proti vypadávaniu vlasovPivo na vlasy

Účinky:

  • urýchľuje rast vlasov
  • odstraňuje tvorbu lupín v miernom štádiu
  • tlmí nadmerné mastenie vlasov
  • zmierňuje vypadávanie vlasov
  • spevňuje vlas a zlepšuje jeho kvalitu
  • podporuje zarastanie vypadnutých miest
  • stimuluje rast rias, obočia, vlasového porastu na iných častiach tela

Zloženie: Žihľava dvojdomá list a koreň, Lopúch väčší koreň, Baza čierna kvet, Chmeľ otáčavý šištice , Breza previsnutá list, Maceška trojfarebná vňať, Vŕbovka málokvetá vňať, Lieska list , Rozmarín lekársky vňať, Fenikel obyčajný plod, alkohol, glycerín, destilovaná voda, prírodná esencia Rozmarín