Používate aloe vera šampón ?Šampón s aloe vera dokáže neskutočne rozmaznať Vaše vlasy.

Pamätáte si, keď aloe vera šampóny neboli v móde? Áno, ani my nie. Táto zázračná rastlina existuje už tisícky rokov a hovorí sa, že dokáže vyliečiť všetko od glaukómu po spáleniny od slnka. Už sa nepovažuje za „trendy“ ingredienciu vo vlasovej starostlivosti – používa sa ako hydratačný doplnok do šampónov a kondicionérov po desaťročia, a to nehovoríme o množstve a množstve rokov kedy sa používala ako lekársky a kozmetický prípravok – väčšina z nás si je vedomá nespočetného množstva benefitov, ktoré táto rastlina má.

Zľavy na wellness, zdravie a krásu

Prečo je aloe vera tak vyhľadávanou ingredienciou?

Používate aloe vera šampón ? Aloe vera sa používa už tisícky rokov pre jeho liečivé a hydratačné vlastnosti. Je úžasné na popáleniny: rozptyľuje teplotu a formuje ochrannú vrstvu – ak sa popálite, najviac komplikácií vzniká tým, že sa teplota nedostane von, takže sa musíte najskôr zbaviť nej a zabrániť baktériám aby sa dostali do rany. Ak máte aloe vera gél, naneste ho na postihnuté miesto. Zabraňuje aby sa vzduch a baktérie dostali dnu.Aloe Vera šampón s Panthenolom

aloe-vera-sampon Používate aloe vera šampón

Je to pravda, dokáže aloe vera šampón podporovať rast vlasov?

Pes do bytu : 15 najlepších plemien do bytu . Ak je pokožka vašej hlavy v relatívne dobrej kondícii (a väčšina nich aj je), šampón a kondicionér prispievajú naozaj vo veľmi malej miere. Napr. seboroická dermatitída (seborea) nemusí nutne skončiť stratou vlasov; vlasy vám vypadnú, lebo si začnete škriabať pokožku hlavy lebo svrbí. Je to fyzické podráždenie. Povedzme, že pokožka vašej hlavy je v zlej kondícii – aloe vera by pomohlo jej kondíciu zlepšiť, a tak by ste mohli povedať, že naozaj má nejaké benefity. Používate aloe vera šampón ?

Čo Aloe vera šampón naozaj robí?

head-shoulders-sampon-sensitive-derma-pure Používate aloe vera šampón

Hydratuje; cukry v aloe vera géle sú spojené s vodou, takže ak Vám preniknú do vlasov, môžu Vám ich hydratovať. Vždy však záleží akú koncentráciu použijete.

Tiež si prečítajte : Mastné vlasy : 5 domácich liekov