Rastú vďaka kúram hustejšie vlasy ? Mať tak hlavu plnú hustých, nádherných vlasov po zvyšok našich životov….môžeme snívať, však? Asi tak, ako keď sa pozrieme na účinnosť produktov na trhu sľubujúcich rast hustejších vlasov s každým uplynulým dňom.

Sme obeťami trhu, ktorý je presýtený produktami, ponúkajúcimi mnoho možností. Väčšinou je náročné rozpoznať čo je naozaj efektívne. Tak predtým ako spanikárite, že váš cop nie je dostatočne hrubý, čítajte ďalej:

Kúry pre rast hustejších vlasov

Odhliadnuc od našich génov a určitých fyzických a emocionálnych stresov ako sú tehotenstvo, ochorenie, chemoterapia a celková strava, s hustotou našich vlasov, sme sa narodili. Miera rastu vlasov je priemerne cca 1,5 cm za mesiac alebo 18 cm za rok. Zatiaľ čo niektorí ľudia chvália efekty suplementov a rôznych mastí pre rast vlasov, väčšinou tieto tvrdenia nemajú odborné podloženie. „Miera rastu vlasov a dĺžka sú priamo späté s genetickým kódom.Existuje pár vedeckých štúdií, ktoré dokazujú, že vlasy rastú pomalšie v zimných mesiacoch avšak, ak sa takýto rozdiel objaví medzi letom a zimou, je veľmi malý a ťažko pozorovateľný.

Tiež si prečítajte : Ako udržiavať zdravé vlasy: 7 tipov na starostlivosť o vlasy, ktoré si zamilujete

Riešenia na doma

Rastú vďaka kúram hustejšie vlasy? Čo iné nám ostáva než sa modliť, že sme vyhrali genetickú lotériu. Niektorí špecialisti a experti odporúčajú ako jednoduché domáce riešenie, hĺbkové ošetrenia kondicionérom. Toto môže mať dva hlavné benefity pre tých, ktorí chcú rast hustejších vlasov : Po prvé, ošetrenia kondicionérmi pomáhajú intenzívne vyživiť vlas po celej dĺžke, čím ho ochraňujú pred lámaním; po druhé,kondicionér pomáha vlasom dostať sa do ich optimálnej kondície, čím sa znižuje potreba úpravy vlasov tepelnými nástrojmi alebo nadmerná manipulácia – toto sú dva hlavné faktory zabezpečujúce hustotu vlasov. Kondicionér s olejom z nového korenia

Vitamínové doplnky slúžia najmä na doplnenie optimálnej výživy. Takéto doplnky obyčajne obsahujú rybí olej a morský proteín ako hlavné zložky, ktoré podporujú proces zdravého rastu.

Veľké plemená psov : Top 10 veľké psy na svete

Existujú aj rôzne štúdie, ktoré preukazujú, že určité hormonálne lieky, ako antikoncepčné tabletky, môžu spôsobovať zmeny v raste vlasov. Preto je vždy dôležité vyhľadať lekársku radu ak sa vám zdá, že vaše vlasy strácajú hustotu.Vlasové hnojivo

vlasove hnojivo Rastú vďaka kúram hustejšie vlasy