Žehička na vlasy

Dobrá Žehlička na vlasy vydrží roky a je dostatočne bezpečná až nepoškodzuje vaše vlasy tak ako lacné žehličky na vlasy. Stojí zato venovať trochu času pri výbere správnej žehličky na vlasy .

Ploché železo nie je len nástroj pre lesklé , rovné vlasy. Žehlička na vlasy je všestranný styler , dá sa použiť ako kulma a dokonca aj ako zvhčovač vlasov .

žehlička na vlasy ako si vybrať

Do dobrej žehličky sa oplatí investovať , nemal by to byť predmet ktorý musíte každých pár mesiacom vymieňať . Správna žehlička rýchlo upraví vaše vlasy a nepoškodí ich tak teplom , zabráni lámavosti alebo nerovnomernej textúry .Ako si teda vybrať žehličku na vlasy? Pomôže vám týchto 5 krokov . Žehlička na vlasy.

1. Žehička na vlasy : Vyberte správny tvar 

Možno si myslíte že žehličky na vlasy majú všetke rovnaké platne . No nieje to tak , to aký tvar majú platne ovplyvní ich všestrannosť . Ak sú platne a vonkajšie hrany žehličky mierne zaoblené , môžete mať zo žehličky aj spoľahlivú kulmu na vlasy (Žehlička na vlasy a kulma 2v1 -TEESA DREAM LOOKS PRO 700 ) . Na druhej strane plochá žehlička s ostrými hranami je menej prispôsobivá , ale zasa vám môže priniesť lepšie výsledky v podobe rovnejších vlasov.

Novinkou je aj 2v1 žehlička na vlasy a kefa .

2. Zvážte šírku platne žehličky na vlasy

Čím širšie sú platne , tým rýchlejšie si môžete vyrovnať vlasy . Samozrejme , ak plánujete cestovať a chcete si zobrať žehličku na vlasy ,budete chcieť takú , ktorá sa vám do tašky ľahko zmestí . Ak ste žena s jemnými vlasmi , široké platne vám môžu poškodiť vlasy pretože im dávajú príliš veľa tepla.

Veľké plemená psov 10 veľké psy 

žehlička na vlasy

3. Žehička na vlasy : Vyberte pravé platne 

Platne žehličiek na vlasy sú vyrobené z rôznych kovov a iných látok . Mali by ste sa riadiť podľa toho čo vaše vlasy potrebujú :

Titánové žehličky sa rýchlo zohrejú a rovnomernejšie pôsobia vyššie teploty. Tieto žehličky bývajú drahšie a titánové platne nepotrebujete, pokiaľ nemáte veľmi kučeravé a hrubé vlasy.

Keramické žehličky spájajú hodnotu a efektivitu a ponúkajú rovnomerné teplo pre väčšinu druhov vlasov. Niektoré žehličky sú však len potiahnuté keramikou.Keramické žehličky na vlasy . Keramika sa časom opotrebuje a zostane vám žehlička, ktorá nerovnomerne rozdeľuje teplo alebo nefunguje vôbec . Preto zasa radšej kvalitná ako lacná žehlička na vlasy.

Turmalínové platničky sú vynikajúce pre poškodené vlasy. Tieto platne, ktoré sa niekedy nazývajú „iónové platne“, produkujú viac negatívnych ako pozitívnych iónov, znižujú krepovatenie vlasov a utesňujú vlasový driek.

keramicka žehlička

4. Myslite na teplotu

Vysoké teplo znamená rýchlejšie a efektívnejšie vyrovnávanie vlasov, ale nie všetky typy vlasov potrebujú najhorúcejšie žehličky. Ak chcete znížiť poškodenie vlasov, zvážte žehličku, ktorá ponúka nastaviteľné stupne ohrevu, a potom upravte nastavenie na najnižšiu úroveň, ktorá vám poskytne požadované výsledky.Veľké plemená psov.

zehlicka na vlasy

Lacné žehličky niekedy nerovnomerne zahrievajú , čo má za následok zlé žehlenie vlasov a niekedy môže dokonca dôjsť k popáleniu častí vlasov .

Dobré žehličky na vlasy majú inteligentné senzory na každej doštičke, ktoré zaisťujú, že žehlička je dostatočne horúca na to, aby vám upravila účes bez prehriatia.

5. Poznajte rozdiel medzi cenou a hodnotou

Je ľahké vybrať sa do obchodu a tam kúpiť prvú lacnú žehličku , ktorú uvidíte . Ak si tak kúpite žehličku pravdepodobne o pár mesiacov môžete ísť kupovať zasa . No navyše takéto žehličky môžu veľmi rýcho zničiť vaše vlasy .

Tiež si prečítajte : Ako si zjemniť vlasy: 5 prírodných spôsobov

Problémom lacných žehličiek je , že majú vo zvyku sa rýchlejšie pokaziť . To by bol ale ešte malí problém môžu tiež poškodiť vaše vlasy , v dôsledku toho že sa môžu nerovnomerne nahrievať , môžu vlasy drsnieť alebo dokonca popáliť.

Vyberte si svoju žehličku na vlasy ktorá vám najviac vyhovuje na Zoznam najlepších žehličiek na vlasy

Drahšie žehličky ponúkajú vaším vlasom vyššiu šetrnosť . Nehovoriac o tom že drahšia žehlička na vlasy vydrží roky a nebudete musieť utrácať peniaze za drahé vlasové kúry , aby ste napravili škody spôsobené lacnou žehličkou . Časom môžete na tom aj ušetriť , pretože nebudete musieť neustále vymieňať pokazené žehličky .

Ak máte záujem o skvelú univerzálnu plochú žehličku, ktorú tak skoro nebudete musieť vymieňať, zvážte Žehličku na vlasy SENCOR SHI 5600GD .

Tiež si prečítajte :  10 plemien psov, ktoré vyzerajú ako vlci