NaVlasku.sk

Poradíme Vám so všetkým ohľadom Vašich vlasov
Featured Image

O nás

O nás. Autorka Klára Danrulová. Príbeh Kláry Danrulovej začína v meste plnom svetiel a farieb, kde sa už od útleho detstva prejavoval jej výnimočný zmysel pre estetiku a krásu. Narodila sa v malom slovenskom mestečku do rodiny, kde bola láska k umeniu a remeslu odovzdávaná z generácie na generáciu. Klára však našla svoje životné poslanie vo svete vlasov a módy.

O nás Autorka Klára Danrulová

O nás Autorka Klára Danrulová

 

  • Meno: Klára Dandurová
  • Vek: 36 rokov
  • Profesia: Kaderníčka a vlasová štylistka
  • Email: klaradandurova@gmail.com

O Kláre

Od detstva prejavovala záujem o vlasy svojich bábik, ktorým vytvárala najrôznejšie účesy. Tento záujem sa postupne vyvinul do vášne, ktorá ju viedla k štúdiu na prestížnej kaderníckej akadémii v Bratislave. Tu Klára nielenže zdokonalila svoje technické zručnosti, ale taktiež si osvojila umenie vytvárania osobných a jedinečných štýlov pre každého klienta.

O Kláre

 

Po absolvovaní akadémie Klára strávila niekoľko rokov cestovaním po Európe, kde zbierala inšpiráciu a skúsenosti prác v rôznych salónoch a na módnych prehliadkach. Tieto skúsenosti jej umožnili stretnúť sa s rôznymi kultúrami a spoznať nové techniky a trendy vo svete vlasového designu. Klára sa venovala štúdiu rôznych vlasových typov a naučila sa, ako zdôrazniť prirodzenú krásu každého jednotlivca.

Po návrate na Slovensko Klára otvorila svoj vlastný kadernícky salón, ktorý sa rýchlo stal útočiskom pre tých, ktorí hľadajú nielen kvalitné služby, ale aj osobný prístup a porozumenie svojim vlasovým potrebám. Salón sa stal známym svojim priateľským prostredím, kvalitnými produktmi a inovatívnymi technikami.

Klára sa špecializuje na moderné strihy, farbenie a vlasové terapie, ktoré zdôrazňujú prirodzenú krásu a textúru vlasov. Je známa svojou schopnosťou transformovať vzhľad svojich klientov pomocou prispôsobených účesov, ktoré odrážajú ich osobnosť a životný štýl. S veľkou starostlivosťou a pozornosťou ku každému detailu Klára vytvára účesy, ktoré nielenže vyzerajú skvele v salóne, ale sú tiež ľahko udržateľné a štýlové v každodennom živote.

Okrem práce v salóne je Klára tiež aktívna v online svete, kde zdieľa svoje znalosti a tipy na blogu www.navlasku.sk. Jej články a video tutoriály sú plné užitočných rád, ako sa starať o vlasy doma, ako si vytvoriť trendy účesy a ako vybrať správne produkty pre každý typ vlasov. Klára verí, že správna vlasová starostlivosť a štýl môžu výrazne zvýšiť sebavedomie a pozitívne ovplyvniť celkový dojem človeka.

Ako odborníčka na vlasy je často pozvaná ako hosť na workshopy a semináre, kde zdieľa svoje bohaté znalosti a skúsenosti s ďalšími profesionálmi v odbore. Jej práca bola prezentovaná v niekoľkých módnych časopisoch a televíznych programoch, čo jej umožnilo rozšíriť svoj vplyv a inšpirovať kaderníkov po celom Slovensku.

Klára je tiež známa svojou láskou k vzdelávaniu a neustálemu rozvoju svojich zručností. Pravidelne navštevuje medzinárodné kadernícke veľtrhy a školenia, aby bola vždy o krok vpred v najnovších trendoch a technikách. Jej záväzok k excelencii a inováciám ju urobil rešpektovanou postavou v kaderníckom priemysle.

O Kláre

 

Klára je nielen talentovaná kaderníčka, ale aj silná a nezávislá žena, ktorá sa snaží inšpirovať ostatných svojim príkladom. Jej príbeh o odvahe sledovať svoje sny a neustále túžbe učiť sa a rásť je inšpiráciou pre mnohé ženy a mladých kaderníkov. Klára je živým dôkazom toho, že s vášňou, odhodlaním a tvrdou prácou môžu byť sny o úspechu skutočností. V osobnom živote je Klára nadšenou cestovateľkou, milovníčkou dobrého jedla a vína, a rada trávi čas s rodinou a priateľmi. Je pozitívna  a láskavá k životu.