Plešatenie a ako mu čeliť ? Muži, zapamätajte si: Plešatenie môže nastať hocikde a hocikedy. Akonáhle sa objaví prvé plešaté miesto, zdá sa, že sa zväčšuje každou minútou. Vlasy si žijú vlastným životom a pridaný stres zo strachu z plešatenia len veci urýchľuje.

Hoci sa plešatenie nedá priamo zastaviť, dá sa však spomaliť, zakryť alebo ho proste nosiť s hrdosťou. Množstvo celebrít a modelov časom dokázalo, že plešina je viac než nositeľná; je cool s minimálnou snahou čo ocení každý muž. Ale ak plešina nie je váš štýl alebo ak sa len jednoducho chcete dozvedieť viac o plešatení, urobili sme zoznam hlavných príčin straty vlasov a vybrali sme pár štýlov a produktov ktoré môžete skúsiť, PLUS extravlasy je novodobé vlasové kozmetikum, ktoré okamžite odstraňuje plešatenie, vypadávanie a známky stenšenia vlasov. Použitie je rýchle, jednoduché.

proti plešateniu

Príčiny plešatenia

Nanešťastie je veľa faktorov vedúcich k plešateniu. Zatiaľ čo niektoré z nich, ako sú strava a celkový režim starostlivosti o vlasy, sú napraviteľné, jeden z najbežnejších a nekontrolovateľných faktorov je genetika. Vianočné vinše pre rodičov
Aby sme pochopili detaily, je potrebné vedieť, že prirodzený cyklus vlasu sa skladá zo štyroch fáz: začína to rastom (anagénna fáza), následne prechodnou fázou (katagénna fáza), odpočinkovou (telogénna fáza) a nakoniec fázou vypadnutia vlasu (exogénna fáza).

Koľko Vlasov Stratíme Denne? Tu Je To, Čo By Ste Mali Vedieť.

V záležitosti od veku a genetiky, množstvo vlasov v telogénnej fáze sa môže zvýšiť zatiaľ čo množstvo v anagénnej znížiť, čo vedie k viditeľne redším vlasom. Ako sa folikuly dostávajú z rastovej fázy, človek prichádza o viac vlasov.
Nanešťastie tým, že plešatenie je späté s vekom a genetikou, nedá sa mu príliš predísť. Akonáhle sa všetky folikuly dostanú z rastovej fázy do fázy odpočinku a vypadnutia vlasu, nové vlasy už nebudú rásť .V tomto bode bude človek plešatý. Tento prechod sa môže stať hocikedy počas života, preto niektorí muži plešatejú v mladšom veku ako iní.

jednosmerny prud

Kým zastavenie procesu plešatenia je takmer nemožné, existujú ošetrenia, ktoré mu môžu pomôcť predísť alebo ho spomaliť. Môžete skúsiť niektoré produkty na vypadávanie vlasov alebo sa môžete poradiť so svojím lekárom, ktoré možnosti sú pre vás najvhodnejšie.
www.bionatural.sk

Prvé príznaky plešatenia

Prvé vypadávanie vlasov a plešatenie sú dve rozdielne veci. Ak strácate pár prameňov vlasov denne, netrápte sa. Denné vypadávanie vlasov sa deje každému, a neznamená to, že všetky vaše vlasy vypadnú. Takže nie je vôbec dôvod na obavy ak sa pár vlasov objaví na hrebeni alebo tričku.

Avšak, ak si všimnete, že vám ustupuje línia vlasov, potom si budete musieť priznať fakty. Ustupujúca línia vlasov na vrchu a stranách hlavy je jedným z hlavných znakov plešatenia. Ďalším znakom, ktorý si treba všímať sú výrazne miesta kde chýbajú vlasy alebo plešaté miesta na temene hlavy.

2 účesy pre plešatenie

Ak ste si všimli nejaké náznaky plešatenia, nemajte strach pretože my sme tu preto, aby sme vám pomohli. Len preto, že strácate vlasy neznamená, že strácate aj svoj štýl, pozrite sa na tieto štýly a dajte im šancu. Ziaja – šampón a proti vypadávaniu vlasov

ziaja-sampon-a-proti-vypadavaniu-vlasov

1. Pompadour Fade

Ak sa vaše plešaté miesta zvýrazňujú, ale nie ste pripravený na oholenie celej hlavy, tak skúste pompadour fade. Postupne vyholíte strany do stratena a potom nagélujete vrch podľa potreby a štýlu.

Faded Pompadour Plešatenie a ako mu čeliť
2. Klasická plešina

Prečo by ste sa mali trápiť s plešatými miestami a rednúcimi vlasmi, keď ich jednoducho môžete oholiť. Je to najjednoduchší spôsob ako sa postarať o stratu vlasov a pritom to vyzerá sofistikovane a štýlovo. Ale, len preto, že si zvolíte plešatý look neznamená, že sa prestanete starať o pokožku hlavy. Uistite sa, že si hlavu umývate vhodným prípravkom aby bola čistá a hydratovaná.Plešatenie a ako mu čeliť.

klasicka plešina Plešatenie a ako mu čeliť