Suché, krehké vlasy môžu byť jednou z vašich najhorších nočných morí. Vieme, aké ťažké môže byť bojovať s krehkými vlasmi .Ako si zjemniť vlasy :

Pravidelné sušenie vlasov, znečistenie alebo nadmerné vystavenie slnku, to sú len niektoré z dôvodov, prečo môžu byť vaše vlasy suché. Okrem toho môžu mať niektorí ľudia prirodzene suché vlasy. Prvým krokom na vrátenie lesku a vlhkosti vlasov je identifikácia príčiny a následná práca na náprave poškodenia. Vlasy dostávajú vlhkosť z koreňov. Preto sa vyhýbajte tomu čo by pokožku hlavy vysušilo najmä v zime.

Natura siberica Rakytníková maska ​​pre suché vlasy

Natura siberica Rakytníková maska ​​pre suché a normálne vlasy 300 ml

Dobrá vec je, že nemusíte vždy používať drahé salónové procedúri. Našťastie existuje niekoľko prírodných spôsobov, ako svoje vlasy oživiť . Tu sú niektoré skvelé ingrediencie, ktoré nájdete priamo vo vašej kuchyni a ako ich používať.

1. Vajcová a jogurtová maska ​​ Ako si zjemniť vlasy

Ak máte nudné a neživé vlasy , potom je jogurt a vaječný bielok pre vás dokonalým riešením . Vajcia môžu byť skvelým zdrojom bielkovín pre vaše vlasy, zatiaľ čo upokojujúci jogurt môže pomôcť zvrátiť poškodenie vlasov spôsobené hromadením produktu a znečistením vzduchu.Jeden zo spôsobov ako si zjemniť vlasy. Krásne Vianočne prianie.

Natura siberica Kondicionér pre suché vlasy Objem a hydratácia

Natura siberica Kondicionér pre suché vlasy Objem a hydratácia

2. Kokosové mlieko, avokádo a jojobová olejová maska ​​na vlasy

Kokosové mlieko je bohaté na bielkoviny, obsahuje tuky, vďaka čomu je skvelé na zvlhčenie a posilnenie. Avokádo je bohaté na mastné kyseliny, vďaka čomu je pre vaše vlasy veľmi zvlhčujúce. Jojobový olej podporuje rast vlasov.

Bio Today Kokosové mlieko

Bio Today Kokosové mlieko

3. Mlieko a med Ako si zjemniť vlasy

Ako si zjemniť vlasy pomocou mlieka a medu . Nalejte polovicu šálky mlieka (pri izbovej teplote) a pridajte jednu alebo dve veľké polievkové lyžice medu. Nechajte to asi hodinu pracovať na vasoch a potom ju vypláchnite bežným šampónom. Toto nádherné balenie nezváži vaše vlasy ani ich nezmäkne, ale namiesto toho mu dodá úžasný lesk a hebkosť.

Weleda Ovesný regeneračný šampón pre suché a poškodené vlasy

Ako si zjemniť vlasy Weleda Ovesný regeneračný šampón pre suché a poškodené vlasy

4. Papája maska ​​

Lupiny sú bežným problémom kvôli suchej pokožke hlavy. Papája zabraňuje plešateniu, pretože pomáha posilňovať rast vlasov posilňovaním koreňov a reguluje lupiny. Zmiešajte 1 papáju s 1/2 šálky obyčajného jogurtu. Pred vypláchnutím nechajte pôsobiť 45 minút.

Giovanni Tužidlo gélové pre jemné vlasy tangerine & papája 150 ml

Ako si zjemniť vlasy Giovanni Tužidlo gélové pre jemné vlasy tangerine & papája 150 ml

5. Jablčný ocot, med a mandľový olej Ako si zjemniť vlasy

Jablčný ocot pôsobí ako skvelý kondicionér. Zmiešajte dve polievkové lyžice medu s jednou polievkovou lyžicou mandľového oleja a jednou polievkovou lyžicou jablčného octu. Túto zmes votrite do vlasov. Nechajte ho pôsobiť najmenej pol hodiny a potom opláchnite.

Rastliny do tieňa – 11 interiérových rastlín do tieňa

Tiež si prečítajte – Žehička na vlasy : Podľa čoho si vybrať

Natura siberica Šampón pre citlivú pokožku hlavy Proti lupinám 400 ml

Šampón proti lupinám vhodný aj pre citlivú pokožku hlavy vďaka jemnému a pritom účinnému zloženiu. Obsiahnuté bylinné výťažky starajú o pokožku i vlas.

Ako si zjemniť vlasy Natura siberica Šampón pre citlivú pokožku hlavy Proti lupinám 400 ml