Mastné vlasy : 5 domácich liekov .Nadmerné umývanie vlasov môže byť pre vaše vlasy škodlivé, pretože to môže oslabovať vlasové folikuly. Ak sa chcete zbaviť mastných vlasov, zoberte si na pomoc tieto kuchynské ingrediencie. Čítajte ďalej a dozviete sa o nich viac.


Letné horúčavy deň čo deň pribúdajú a my už začíname mať ťažké obdobie. So zvyšujúcim sa znečistením, prachom a teplom vidíme, ako to ovplyvňuje naše telo. Okrem starostlivosti o pokožku, telo a stravu je nanajvýš dôležité správne sa starať aj o vlasy, najmä ak ich náhodou máte mastné. Už ste si všimli malú zmenu v štruktúre vlasov? Vlasy ste si práve umyli dva dni dozadu, nie je to ani tretí deň a umývate ich ešte raz? Prečo je to tak? Čím viac sa potíme, tým sú naše vlasy mastnejšie. Nadmerné umývanie vlasov môže byť pre vaše vlasy škodlivé, pretože má tendenciu oslabovať vlasové folikuly. Ak sa chcete zbaviť mastných vlasov, prineste vám na pomoc tieto kuchynské ingrediencie. Čítajte ďalej a dozviete sa o nich viac.

Mastné vlasy : 5 domácich liekov

Tu je 5 domácich liekov, ktoré vám prirodzene môžu pomôcť zbaviť sa mastných vlasov .

1. Aloe Vera – Mastné vlasy 5 domácich liekov

1.aloe vera Mastné vlasy : 5 domácich liekov

Je to jeden z najlepších prírodných liekov na mastné vlasy. Aby ste ho mohli použiť na vlasy, budete potrebovať 3 lyžice citrónovej šťavy, 1 lyžicu gélu z aloe vera a pohár šampónu. Tieto ingrediencie dobre premiešajte a použite ako šampón. Urobte to dvakrát týždenne a uvidíte zmeny v štruktúre a mastnosti vlasov. Doporučujeme Dr. Popov Aloe vera gél z dužiny čerstvých listov rastliny Aloe Vera (Aloe barbadensis Miller), ktoré zreli min. 5 rokov.

Dr. Popov Aloe vera gél

2. Multani mitti – Mastné vlasy 5 domácich liekov

2. multani mitti Mastné vlasy : 5 domácich liekov

Je známa ako jeden z najlepších organických absorbentov. A keďže naše vlasy uvoľňujú olej a pot, táto zložka vám určite príde ak nápomocná. Na výrobu vlasového elixíra budete potrebovať 2 polievkové lyžice multani mitti a trochu vody. Obidve ingrediencie správne premiešajte, kým nedosiahnete polohustú konzistenciu. Naneste ho na pokožku hlavy a nechajte pôsobiť 20 minút. Neskôr ho zmyte studenou vodou.

Tiež si prečítajte : Žehička na vlasy : Podľa čoho si vybrať

Šampón tonizujúci pre mastné vlasyBabička Agafa  . Šampón určený pre mastné vlasy s výťažkom mydlového koreňa, harmančeka a repíka skvelo odmastí vaše vlasy.

Rastliny do tieňa – 11 interiérových rastlín do tieňa

Šampón tonizujúci pre mastné vlasy

3. Čierny čaj

3.čierny čaj Mastné vlasy : 5 domácich liekov

Vezmite misku a pridajte do nej pol pohára vody. Pridajte dve polievkové lyžice čierneho čaju a nechajte prevrieť. Preceďte čajové lístky a použite túto vodu na vlasy. Nechajte to pôsobiť na vlasoch 20 minút a neskôr ich umyte vlažnou vodou.Novinka VitaminBottle ČIERNY ČAJ OCHUTENÝ KORENÍM 

VitaminBottle ČIERNY ČAJ OCHUTENÝ KORENÍM

4. Citrónová šťava

4. Citrónová šťava Mastné vlasy : 5 domácich liekov

Samotný citrón je všestrannou prísadou a poskytuje veľa výhod, pokiaľ ide o vlasy. Vezmite 1 šálku citrónovej šťavy a pridajte do nej vodu. Naneste ho na vlasy a nechajte 10-15 minút zaschnúť. Umyte ho studenou vodou . Vianočne prianie pre rodiny.

Fratti Špeciálny čierny šampón na mastné vlasy so šungitom

Fratti Špeciálny čierny šampón na mastné vlasy so šungitom

5. Vajcia a citrónová šťava – Mastné vlasy 5 domácich liekov

5. Vajcia a citrónová šťava Mastné vlasy : 5 domácich liekov

Kombinácia vajec a citrónovej šťavy dokáže s vašimi vlasmi zázraky! Vezmite 2 vajcia a oddeľte žĺtok. Pridajte doň citrónovú šťavu. Rozmiešajte a dôkladne ju naneste na pokožku hlavy a počkajte 10 minút. Opláchnite normálnu vodu.Pozrite sa na 10 najväčších pavúkov na svete . Najväčší pavúk na svete.

Prvá Slovenská e-lekáreň