Hustejšie vyzerajúce vlasy .Zdá sa vám, že vaše vlasy rednú? Vypadávajú vám viac než zvyčajne? Existuje mnoho dôvodov, prečo vaše vlasy strácajú objem a pôsobia unavene. Nie každému vypadávajú vlasy z rovnakých dôvodov, ale existujú spôsoby ako tento proces spomaliť. Ak sa vám nedarí udržať si hustejšie vlasy, skúste jeden z nasledujúcich tipov.

1. Používajte posilňujúci šampón a kondicionér pre farbené vlasy

Farbenie vlasov môže poškodzovať vlasy a spôsobiť ich rednutie, najmä ak máte vášeň pre blond a platinové vlasy. Ak je farbenie vlasov pre vás nevyhnutnosť, je potrebné používať posilňujúce šampóny a kondicionéry pre farbené vlasy. Používanie produktov, ktoré posilnia kutikuly vlasov a predĺžia trvácnosť farby je kľúčové.KONDICIONÉR PRE FARBENÉ VLASY

KONDICIONÉR PRE FARBENÉ VLASY

2. Suchý šampón medzi umytiami je dôležitý

Hustejšie vyzerajúce vlasy .Ak si chcete dať pauzu od šampónov a kondicionérov, použite suchý šampón. Ten vám zaručí výzor objemnejších vlasov, pretože odstraňuje oleje, ktoré splošťujú vlasy a taktiež vytvára objem pri korienkoch.Syoss šampón suchý Anti Grease

syoss-sampon-suchy-anti-grease  hustejšie vyzerajúce vlasy

Tiež si prečítajte : Ako často si umývať vlasy?

3. Zvoľte kratší účes pre ľahšiu prácu s vlasmi

Niekedy je lepšie nebojovať s vypadávaním vlasov a stenčovaním ich textúry ale jednoducho pohrať sa s nimi a vytvoriť tak mlado-vyzerajúci účes. Odporúčame kratší účes, aby redšie vlasy neboli tak výrazné. Odvážny „buzz cut“ alebo vyholenie bokov sú skvelou možnosťou pre dobrodružné typy. Pixie strih alebo bob cut sú skvelé pre tých, ktorý chcú s ľahkosťou prejsť ku krátkym vlasom. A ak sa na to cítite, skúste sa pohrať s výraznými farbami aby ste odpútali pozornosť od redších vlasov.Prírodný šampón zlepšujúci hustotu vlasov Colway. Účinky:hustejšie vlasy,zníženie vypadávanie vlasov ,silné a zdravé vlasy.

Sofokles – Antigona

šampon pre zlepšenie hustoty vlasov  hustejšie vyzerajúce vlasy

4. Vyčesané vlasy sú skvelý spôsob ako vytvoriť objem

Vypnutie vlasov dokáže vytvoriť na pohľad väčší objem čím vaše vlasy vyzerajú plnšie. Skúste si natupírovať vysoko vypnutý cop alebo si vytvorte „messy bun“ (neupravený drdol). Keď si robíte takýto účes, nepoužívajte úzku gumičku, ktorá môže poškodiť vlasové kutikuly. Zvoľte skôr tzv. scrunchie alebo šatku. Vlasy tak nepoškodzujú a v neposlednom rade dodávajú štýl.